Partneři

Úvod » O nás » Partneři

LIBERECKÝ KRAJ - podporuje náš klub prostřednictvím svého sportovního fondu. V roce 2018 a 2019 podpořil pravidelnou sportovní činnost našich mladých biatlonistů. Díky tomu jsme mohli naše mladé sportovce vybavit kvalitním materiálem a oni to vrátili zlepšováním své výkonnosti. Díky tomu se v roce 2019 a 2020 zúčastnili naši mladí reprezentanti letní i zimní olympiády mládeže jako reprezentanti našeho kraje a na MČR v letním biatlonu získali zlatou a bronzovou medaili.

MĚSTO LIBEREC - pomocí grantů podporuje pravidelnou činnost mladých členů našeho klubu a přispívá na pořádání akcí - v roce 2018 to byla podpora náborové akce a pravidelné činnosti. V roce 2019 podpora našeho 1. ročníku zimního biatlonu ve Vesci, 5. ročníku letního biatlonu v Ruprechticích, náborových dnů a pravidelné činnosti mladých biatlonistů.

SVAZ BIATLONU - podporuje klubovou činnost prostřednictvím grantů MŠMT. Výsledkem je materiální podpora i podpora činnosti klubu, která je závislá na úspěšnosti práce klubu. Dále podporuje kluby, které pořádají závody -  a mezi ně náš klub patří!

MŠMT - Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy bylo významným partnerem, který podporoval pravidelnou činnost naší mládeže do nástupu NSA.

NSA - Národní sportovní agentura nahradila MŠMT a dotuje svými grantovými programy činnost sportovních klubů v ČR.